تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 89 متری سنددار+پارکینگ سندی

واحد 89 متری سنددار+پارکینگ سندی

20 ساعت پیش در ملارد

متراژ
89
ساخت
1395
قیمت کل
‏2,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,719,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️⚜️⚜️مسکن بزرگ مدیران ⚜️⚜️⚜️

فروش آپارتمان سنددار در مارلیک ، فردیس و صفادشت با شرایط ویژه وام دار

✅ سند تک برگ رسمی
✅ وام بانکی به نام خریدار (قابل انتقال)
✅ اقساط بلندمدت با سود پایین
✅ قیمت مناسب و پایین تر از منطقه
✅ واقع در بهترین نقطه ی
✅ دسترسی عالی به خیابان اصلی، مراکز خرید، مدرسه و وسایل حمل ونقل
✅ محیطی آرام و خانوادگی

‼️‼️‼️ ‼️‼️‼️

متراژ: 89 متر
تعداد خواب: 2
طبقه:1
قیمت کل: 4 میلیارد و 80 میلیون تومان
پیش پرداخت: 2 میلیارد و 200 میلیون
رهن :600 میلیون
وام بانکی گرفته شده:1,280 میلیون

♦️تمام مراحل اخذ وام بانکی و رهن به عهده دفتر املاک مدیران می باشد ♦️

فرصت محدود ‼️
تماس بگیرید برای بازدید و اطلاعات بیشتر

مشاور و امین شما : رضا جوادی

آدرس دفتر املاک مدیران:
مارلیک بلوار هفت تیر خیابان شقایق جنب بانک مسکن روبروی پاساژ امیر