تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 93 متری دو واحدی شخصی ساز سهند

واحد 93 متری دو واحدی شخصی ساز سهند

2 هفته پیش در سهند

متراژ
93
ساخت
1396
قیمت کل
‏3,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,612,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
⚜️یک سرمایه گذاری آینده نگر⚜️
             ⚜️ انتخاب بر اساس توان شما,هنر ما⚜️

♦️فاز3
♦️ طبقه
♦️ آسانسور
♦️ دارای نصبیات کامل
♦️هر طبقه 2 واحد
♦️کف سرامیک
♦️ انباری
♦️ دوخواب
♦️93 متر

     ‼️به علت وام مهر 4٪ قابل برداشت وام نمیباشد‼️

  ___       

دپارتمان املاک سرفراز

⚪ مشاوره تخصصی سرمایه گذاری
⚪ عضو اتحادیه املاک ،دارای مجوز کسب فعال و سابقه درخشان در امر فروش مسکن مهر و شخصی ساز
⚪ دارای استعلامات قانونی از دفتر اسناد رسمی ،شرکت عمران و بانک

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و دریافت مشاوره رایگان متناسب بودجه شما با ما تماس بگیرید

آدرس:شهر جدید سهند ،فاز سه 200متر پایین تر از میدان باکری مجتمع تجاری تندیس  املاک سرفراز