تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 95 متری شهرک ابریشم کیانمهر

واحد 95 متری شهرک ابریشم کیانمهر

1 هفته پیش در کیانمهر

متراژ
95
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,390,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,157,000 تومان
تخلیه
قابل رهن مستاجر 300 تومان ک از مبلغ کل کسر گردیده

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
املاک رادیکال
کرمی