ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد 95متر/بهترین لوکیشن/طبقه اول
واحد 95متر/بهترین لوکیشن/طبقه اول
23 ساعت پیش در شهرک قائمیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
7,125,000,000 تومان
قیمت هر متر
75,000,000 تومان
طبقه
1
⚜️فرصت طلایی خرید آپارتمان در بهترین منطقه شهر!⚜️
✅تحویل خام
✅آماده تحویل
✅غرق نور
✅سالن پرده خور
✅طبقه اول
✅جنوبی
✅رو به نما
✅20واحدی
✅نزدیک بافت
✅فروشنده واقعی
✅لوکیشن رو به پیشرفت
♦️واحد های مشابه موجود می باشد لطفا تماس بگیرید♦️
تعلل در خرید امروز = پشیمونی فرداست
〽️در لوکیشینی بسیار عالی و دسترسی آسان به اتوبان و مراکز خرید〽️
⚜️املاک بزرگ آینده سازان ⚜️
با مدیریت اقای سلیم زاده
مدیریت داخلی اقای امیدی
مشاور امین شما
کیوان اقایاری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت