تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 97 متری فول بازسازی شده

واحد 97 متری فول بازسازی شده

4 روز پیش در نصرآباد

متراژ
97
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,948,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بهترین هارا از "املاک پویا" بخواهید
-------------------------------------------------------
مشخصات ملک:
فروش واحد 97 متری فول بازسازی شده
✅به صورت تک واحدی
✅سال ساخت:1391
✅دارای دو خواب
✅طبقه 2 از 2

✅آدرس:پلاک چهارم خیابان زیتون

☑️قیمت کل:6,300,000,000
[تخفیف پای قرارداد]
⚜️⚜️مشاور و کارشناس فروش:خانم امینی⚜️⚜️
------------------------------------------------------------------------
هلدینگ پویا
مدیریت: آقای هارونی