تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 97متری / پاستور / جبارنایب

واحد 97متری / پاستور / جبارنایب

3 ساعت پیش در تبریز

متراژ
97
ساخت
1391
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,742,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️ مشاور ملکی شما قلی زاده ⚜️

✅ 97متر
✅ سند تک برگ
✌️✌️وقت تردید به پایان رسیده،نوبت معامله است

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید در تماس باشید.