تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 98متری با مشاعات آبی/بر دوم امیرکبیر/تکمیل

واحد 98متری با مشاعات آبی/بر دوم امیرکبیر/تکمیل

3 هفته پیش در امیرکبیر

متراژ
98
ساخت
1397
قیمت کل
‏8,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,653,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜️مشاورین ویستاملک⚜️
«خداوند همیشه نزدیک تر از آن است که ناامیدی بتواند تو را از او جدا کند.»

✔️آشپزخانه با کابینت خور زیاد نور عالی
✔️نقشه عالی تفکیک فضای پذیرائی و اتاق خوابها یا فضای خصوصی
✔️نور مستقیم خورشید
✔️مشاعات استخر سونا جکوزی
✔️هفته ای 3بار نظافت ساختمان انجام می شود

⚠️شرایط فروش:
نقدی

⚜️مشاور تخصصی حوزه املاک:مهندس قانع⚜️

☎️تماس جهت بازدید،فایل های بیشتر و مشاوره رایگان از ساعت 09:00صبح الی 14:00 و از ساعت 17:00 الی 22:00 بغییر از روزهای تعطیل با افتخار امکان پذیر است.

⚜️با ویستاملک، فقط معامله نمی کنی… آینده تو می سازی⚜️