تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 99 متری/تک واحدی/بهادربیگی/غرق نور/جنوبی

واحد 99 متری/تک واحدی/بهادربیگی/غرق نور/جنوبی

2 هفته پیش در همدان

متراژ
99
ساخت
1396
قیمت کل
‏8,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,323,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅فروش واحد 99 متری
✅بهادربیگی
✅تک واحدی
✅غرق در نور
✅معبر 12 متری
✅جنوبی
✅انباری
✅تراس
✅فوق العاده خوش نقشه
✅بدون پرتی و قناسی
✅دسترسی و لوکیشن عالی
✅ساختمان خلوت(5 طبقه 5 واحد)
✅امکان دریافت وام مسکن تا مبلغ 1 میلیارد
✅امکان دریافت رهن کامل تا مبلغ 1 میلیارد
✅مبلغ قابل پرداخت شما:6 میلیارد و 100
.
.
.
⚜️بازدید با هماهنگی⚜️

⚜️مشاورین املاک پارسیان⚜️

مشاور: طلایی

❗برای معرفی فایل های بیشتر در نقاط مختلف همدان تماس بگیرید❗