تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد آپارتمان 130متر/2خواب/تاپ لوکیشن نفت شمالی

واحد آپارتمان 130متر/2خواب/تاپ لوکیشن نفت شمالی

4 روز پیش در میرداماد

متراژ
130
ساخت
1404
قیمت کل
‏43,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏334,615,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

بدون شک بهترین انتخاب از هر نظر

نوساز کلید نخورده
300متر سالن اجتماعات
600متر روف گاردن
انباری 9 متر
اتاق جیم
نگهبانی 24 ساعته
سیستم آنتن و ماهواره مرکزی

با احترام مشاور و پاسخگوی شما حیدری