واحد آپارتمان 140 متری بر 24 متری متین
1 سال پیش در ارومیه
کپی شد
قیمت کل
3٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬000٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
#ارومیه_رودکی
#کد_فایل_3414
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 140
تعداد اتاق 3
طبقه 3
کل طبقات ساختمان 7
تعداد واحد در طبقه 2
سال ساخت 1401
موقعیت ملک : جنوبی
جهت واحد : جنوبی
نمای ساختمان : کلاسیک,سنگ
مشاعات : آسانسور,لابی
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : گچ
سایر امکانات : خواب مستر,بالکن,آیفون تصویری,انباری,نور پردازی
وضعیت سکونت : تخلیه
وضعیت ملک : پایان کار,قولنامه ای
امتیازات : آب,برق,گاز,تلفن
کلید نخورده بر متین
2 واحدی با پاگرد بزرگ
مبلغ متری :26,000,000 تومان
مبلغ کل :3,640,000,000 تومان
دپارتمان هوشمند عصر جدید