تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد آپارتمان قیمت مناسب پارک دانشجو

واحد آپارتمان قیمت مناسب پارک دانشجو

1 هفته پیش در حمیدیان

متراژ
90
ساخت
1401
قیمت کل
‏4,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,444,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
4
بنام خالق هستی

✅️ فروش آپارتمان قیمت مناسب

✅️ دارای بنچاق و نسق معتبر
✅️ مفید/مشاع 90 متر
✅️ 2 خواب
✅️ 4 طبقه 8 واحد
✅️ طبقه 4
✅️ سال ساخت 1401
✅️ گاز اختصاصی

✳️ برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس ☎️ باشید
در ضمن آماده دریافت فایلهای فروش و اجاره شما بزرگواران به صورت حضوری و تلفنی ☎️ هستیم.
آدرس دفتر ؛ رشت،یخسازی، پارک دانشجو، نبش کوچه دانشجو 8