تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد آپارتمان68متری و دو باب مغازه تجاری

واحد آپارتمان68متری و دو باب مغازه تجاری

2 هفته پیش در شهرک دانشگاه

متراژ
68
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏14,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏208,823,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
◽ تیم داریان در کنار شماست ◽
◽مشخصات مورد آگهی شده
◽مغازه به متراژ 60متر مربع تک برگ سند
◽مغازه متراژ 35متر مربع تک برگ سند
-------------------------------------------------------------------------------
◽واحد مسکونی متراژ 68متر مربع بالای مغازه های فوق و سند مجزا و داری 30متر حیاط
لوکیشن بسیار عالی

◽دوستان عزیز مغازه ها و واحد مسکونی یکجا برای فروش هستند و هر کدام سند مجزا و تفکیک شده دارند
در خصوص اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید

املاک داریان ،خلیل عبیات