تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد آپارتمانی کلید اول ناحیه صنعتی

واحد آپارتمانی کلید اول ناحیه صنعتی

19 ساعت پیش در بندر ماهشهر

متراژ
147
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏13,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,897,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♨️فایل برای خاص پسندان

️مشخصات واحد:
✅️موقعیت: ناحیه صنعتی
✅️متراژ: 147متر
✅️سند: تک برگ
✅️اتاق: 3
✅️طبقه: 4
✅️سال ساخت: 1402

⭐️سازنده به نام
⭐️قابلیت رهن 2.700

شفافیت کامل و معامله امن با دفتر املاک بیکیو

❗️جهت بازدید یا قیمت گذاری ملک خود همین حالا تماس بگیرید.☎️