تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبواحد اداری 103 متری/سی متری دوم/22بهمن

واحد اداری 103 متری/سی متری دوم/22بهمن

1 هفته پیش در کرمانشاه

متراژ
103
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏203,883,000 تومان
طبقه
همکف
✨ مشاورین املاک صدف ✨

                ☑️کد فایل:5     

✅سند تک برگ

✅واحد فول،دسترسی به حیاط به متراژ 50 متر، محیطی شیک و دلباز

✅امتیاز 50 متر حیاط اختصاصی

✅ملک جنوبی سمت خیابان

✓مناسب برای دفاتر اداری و مشاغل لوکس

✅2 خواب استاندارد و آفتابگیر

✅ واحد در تملک مستاجر به مبلغ 300میلیون رهن و ماهی 40 میلیون تومان اجاره تا برج 5

✅واحد اکازین مناسب برای سرمایه گزاری

   ❌آدرس تلفنی داده نمیشود❌

ساعت کار:

✔️صبح: 9:00 الی 13

✔️بعداظهر: 16 الی 20:30       
             
                    ✓ مشاور ملکی شما
           
  ✔️سید شهروز زرین