تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد اماده،باغ ویلا،زمین ،تجاری،پیش فروش

واحد اماده،باغ ویلا،زمین ،تجاری،پیش فروش

3 روز پیش در شهرک فرهنگیان نیشابور

متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
‏8,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود فایل های قابل فروش
120 متر پیش فروش متری 80
110 متر پیش فروش متری 80
105 متر پیش فروش متری 80
182 متر پیش فروش تحویل 2 سال ورودی 60درصد متری 95
185 متر همکف پیش فروش محدوده فرحبخش غربی متری 95 ورودی 70 درصد تحویل برج 12
250 متر لوکس محدوده فرحبخش قیمت (تماس)
200 متر حاشیه معلم قیمت حدودی+90
نور 170 متر تک طبقه اول متری 90
686 متر جنب پمپ بنزین صومعه با 50 متر بنا انشعابات کامل قیمت(تماس)
زمین کشاورزی از 1000 متر تا 120 هکتار موجود
ملک تجاری از 17 میلیارد تا 100 میلیارد موجود
فایل ها بسیار زیاد با هر مبلغی ملک خواسته باشید فقط کافیه شرایط خودتونو پیامک کنید
از شما دارندگان ملک در زمینه خرید و فروش ملک ،رهن و اجاره ،باغ ویلا،زمین ،مشارکت در ساخت ،تجاری جهت خریدوفروش،رهن اجاره دعوت به همکاری مینماییم
بدون تایین بالا بود و هزینه مازاد برای خریداران و مالکین محترم
بدون درخواست هزینه اضافه بر کمیسیون
فایل جدید موجود بشه میزارم اگهی رو سیو داشته باشید ویرایش میکنم
جهت بازدید از فایل ها با بنده در تماس باشید یا پیام بزارید باهاتون تماس میگیرم
مشاور و همراه شما ارین خانلری