ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد اپارتمان 84 متری/دو کله نور/دوخواب
واحد اپارتمان 84 متری/دو کله نور/دوخواب
3 ساعت پیش در ملکشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
84
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
71,428,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️دپارتمان املاک لوکیشن⚜️
_______________________________________________________
⭕️کد اگهی : 301⭕️
✅اپارتمان 84 متری
✅دو خواب (هر دو خواب دارای نور طبیعی افتاب)
✅فول کمد دیواری
✅طبقه اول (پله)
✅دو واحدی (فاصله واحدها با یکدیگر حداقل 5 متر)
✅دارای تراس قدی در سالن
✅دیوارها کاغذ دیواری
✅گرمایش شوفاژ
✅سرمایش کولر ابی
✅سند تک برگ و اماده انتقال
✅مالک ، فروشنده واقعی و منعطف
✅قابلیت رهن تا 600
✅قابلیت وام ب مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان
_______________________________________________________
❇️کارشناس فروش و امین شما: خانم نوری❇️
⭕قیمت استثنایی و بسیار مقرون به صرفه نسبت به سطح منطقه⭕
« لــ LOCATION ـوکیــشن دلـخـواهـتـو بـا لــ LOCATION ـوکیــشن پـیـدا کـن»
❌موارد مشابه متناسب با بودجه و سلیقه شما موجود میباشد❌
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت