ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
واحد تجاری در17شهریور/تهاتر
واحد تجاری در17شهریور/تهاتر
1 هفته پیش در ۱۷ شهریور
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
16
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
6,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
400,000,000 تومان
با سلام
فروش واحد تجاری واقع در بهترین لوکشین مشهد هفده شهریور به بهترین قیمت ممکن
مشخصات:
متراژ:16 متر
طبقه: مثبت 1
دارای پارکینگ 18 طبقه ای
✅️سند به صورت سر قفلی است
ادرس : داخل یکی از بهترین پاساژ ها واقع در میدان 17 شهریور میباشد
موردی بسیار مناسب برای سرمایه گذاری
این مورد قابل تهاترو معاضه با ساختمان متراژ بالا محدوده ترجیحا وکیل اباد یا قاسم اباد است قیمت این مغازه 6 میلیاردو چهارصد میلیون است.
9 میلیارد دیگر سر داد میشود اگر مایل به معاوضه هم بودید لطفا تماس بگیرید
✅️ الویت با فروش میباشد
✅️قابلیت اجاره تا ماهی 30 میلیون تومان
برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید حتما حتما تماس حاصل فرمایید
❌️این مورد همکاری نداریم
مشاور شما:
هاشمی
املاک بابا طاهر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت