تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریواحد تولیدی مواد غذایی فعال دارای مجوز 2000 متر

واحد تولیدی مواد غذایی فعال دارای مجوز 2000 متر

1 روز پیش در زاهدان

متراژ
2000
ساخت
1377
اتاق
+4
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,500,000 تومان
واحد تولیدی مواد غذایی با تجربه تولید ساندویچ سرد فعال و برند خوش نام
___________________________________
واقع در شهرک صنعتی زاهدان
_______::___________:________________
2000 متر زمین دونبش و دو بر بیلبورد خور
710 متر ساختمان
530 متر سالن تولید
40 متر نگهبانی
45 متر رفاهی
90 متر اداری
دو سردخانه 40 تنی
90 کاوا برق
دو انشعاب آب ( شهر و شهرک)
دیوار کشی شده
محوطه سازی شده
امکان توسعه سالاد الویه و غذاهای آماده و نیمه آماده
دارای سند تک برگ
پایانه کار
سیستم اطفا حریق
___________________________________
بفروش می رسد
یا
کامل رهن و اجاره داده می شود