تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد خوش نقشه لوکس زیبا شهرجدیدهشتگرد/مهستان

واحد خوش نقشه لوکس زیبا شهرجدیدهشتگرد/مهستان

6 ساعت پیش در فاز 7 مهستان

متراژ
84
ساخت
1400
قیمت کل
‏2,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,904,000 تومان
طبقه
1
املاک بزرگ گمار

✔واحد ایده آل با قیمت مناسب برای شما✔

مشخصات ملک ارزشمند
⚡متراژ 84متری
⚡واحد فول امکانات
⚡پروژه شهرکی نگهبانی 24ساعته
⚡⚡⚡⚡⚡وام تسویه
⚡ مبلغ 350میلیون رهن مستاجر کسرشده است

___________

درسترسی به امکانات رفاهی تجاری
دسترسی به مترو 5 دقیقه

✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖

✅تهاتر با خودرو ایرانی و خارجی طلا و سکه ....
✅مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔

‼❗شروع قیمت واحدها از نهصد میلیون به بالا

❌⭕مشاور امور ملکی شما در شهرجدید هشتگرد
خانم احمدی هستم ⭕⭕

☎️جهت بازدید واحد حتما تماس بگیرین ☎️

✔املاک گمار همه روزه حتی ایام تعطیل بازمیباشد