(واحد در آپارتمان های فاز9پردیس فول خوب ویوهمیشگی)
2 هفته پیش در فاز 9
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1403
قیمت کل
4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
55,294,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨درود بر نگاه پر مهرتان✨
پردیس به فاصله 15 کیلومتری تهران با آب و هوای کوهستانی ، بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری.
---------------------------------------------------------------------------------------------
▪️فاز9
▪️بلوک؟
▪️85 متر
▪️2 خواب
▪️طبقه 4
▪️جهت جنوبی (ویو همیشگی)
▪️وام تسویه
▪️عرصه تسویه
▪️ورودی تسویه
▪️فول خوب
قابلیت رهن 500 میلیون که از مبلغ کل کسر شده.
----------------------------------------------------------------------------------------------
قیمت ها کارشناسی شده و دور از هیجانات بازار
فایل های مشابه در تمامی فاز های پردیس متناسب با بودجه شما موجود می باشد.
✨مشاور شما بیات
✨مسکن سُـکنا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.