تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد در باغمیشه105 متری تک واحد

واحد در باغمیشه105 متری تک واحد

1 هفته پیش در اردبیل

متراژ
105
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏68,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏655,238,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
✅واحد در باغمیشه
✅105 متری
✅تک واحد
✅فول
✅فایل های مشابه چندین مورد هست
✨برای بازدید املاک شهبازی✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شهبازی چهارراه باغمیشه نبش کوچه نایبی