تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد دوخواب در پردیسان

واحد دوخواب در پردیسان

2 هفته پیش در پردیسان

متراژ
88
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,590,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
سلام
دو خواب 88 متری
نور گیر هوش نقشه
تک بلوک خلوت
هر طبقه سه واحد
سه طرف واحد دیوار مشترک ندارد که سر و صدا اذیت کند
تخلیه فوری هست
محدوده ابوطالب
نزدیک به مدرسه و نانوایی و مسجد فروشگاه
سه شنبه بازار و....
در وجود کمبود وجه550/ 600 رهن مستاجر داده میشود
قیمت 4100
احتمال تخفیف هست البته در چهارچوب منطقی
خریدی مطمئن و مطلوب
کارشناس شما در حوضه خرید فروش ملک در پردیسان آقای بزرگ نیا
✅✅✅فایل های مشابه موجود ✅✅✅