تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد دوکله حاشیه بلوار اصلی امیرکبیر ( غدیرشهر)

واحد دوکله حاشیه بلوار اصلی امیرکبیر ( غدیرشهر)

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
216
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
514٬000 تومان
طبقه
2
⤵️ دپارتمان و مشاور املاک کامران ↘️
❌با مدیریت اقای کامران حمیدی ❌

ادرس املاک=غدیرشهر حاشیه بلوار ولایت جنب مجتمع مسکونی شهید معمار ↘️
ساعت مراجعه حضوری =4بعدظهر الی 8شب
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
↩️توضیحات

⏮️متراژ واحد = 216 متر
⏮️حاشیه بلوار اصلی امیر کبیر
⏮️اطلاعات بیشتر مراجعه حضوری به دفتر املاک
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

با املاک کامران کامروایی را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد ..با مدیریت کامران حمیدی و کارگروه متخصصان مسکن در غرب زاهدان️‍️