تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد شخصی ساز 55 متری

واحد شخصی ساز 55 متری

5 ساعت پیش در شهادت ری

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,818,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
پارکینگ و انباری دارد ، کف سرامیک ، طبقه ی دوم رو همکف میباشد ، کلا 4 طبقه ی تک واحدی هست . برای فروش نمی باشد، فقط تهاتر با واحد دوخوابه انجام میشود. مابه التفاوت پرداخت می شود.