تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد شیک کوی گلزار

واحد شیک کوی گلزار

1 هفته پیش در کوی گلزار

متراژ
142
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,591,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان شیک و تمیز در کوی گلزار اصفهان

فرصتی عالی برای خرید خانه ای دنج، خوش نقشه و با امکانات کامل در یکی از محله های محبوب اصفهان!

✨ مشخصات ملک:

متراژ: 142 متر
3 خوابه
دارای آسانسور، پارکینگ اختصاصی و انباری
واحدی تمیز، شیک
نورگیر عالی و موقعیت بسیار آرام
نقشه بی نقص و محیط خانوادگی
این واحد برای خانواده هایی که به دنبال آرامش و کیفیت زندگی بالا هستند انتخابی مطمئن است.

کافیست یک بار با ما تماس بگیرید

باقری هستم درخدمت شما