تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد غرق نور 120 متر دو خواب / بر بهار / دو کله

واحد غرق نور 120 متر دو خواب / بر بهار / دو کله

1 هفته پیش در گلشهر

متراژ
120
ساخت
1389
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,416,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ ARSEN REAL ESTATE | املاک آرسن ⚜️
⚜️ مشاور: کریمی ⚜️

✨ آپارتمان 120 متر دو خواب ✨

| رو به نما
━━━━━━━━━━━━━━
♨️ مشخصات ملک

♨️ متراژ: 120 متر
♨️ تعداد خواب: دو خواب
♨️ سن بنا: 1389
♨️ طبقه: دوم
♨️ نورگیر: دو بر
━━━━━━━━━━━━━━
⚠️ ویژگی های واحد ⚠️

✨ دسترسی به مترو ، خیابان اصلی و مراکز خرید

━━━━━━━━━━━━━━
✅ وضعیت سند : قولنامه ای با کد رهگیری معتبر
━━━━━━━━━━━━━━
⚛️ موقعیت فایل محفوظ و نزد دفتر موجود است ⚛️

♨️ توجه توجه ♨️
شماره درج شده در آگهی رو ذخیره کنید و استوری املاک رو چک کنید

━━━━━━━━━━━━━━
Office Address❕
اختر شرقی، جنب پارچه محمل، پلاک 1

Advisor: Karimi⚜️
Arsen Real Estate⚜️