تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد فروشی 175 متری فاز 2 سند تک برگ

واحد فروشی 175 متری فاز 2 سند تک برگ

10 ساعت پیش در فاز 3 مهستان

متراژ
175
ساخت
1386
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏29,428,000 تومان
طبقه
3
واحد سه بر نور گیر دارای کابینت ام دی اف سیستم گرمایشی پکیج رادیات سیتم سرمایشی کولر ابی گاز رومیز هود ویو ابدی سه خواب هرسه خواب کمد دیواری کف سرامیک دارای بهارخواب پارکینگ انباری سندی قابلیت رهن تا 500 میلیون