تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد فروشی 64 متری سند آماده خوش نقشه کهریزک

واحد فروشی 64 متری سند آماده خوش نقشه کهریزک

2 ساعت پیش در فیروزآبادی

متراژ
64
ساخت
1398
قیمت کل
‏4,160,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000 تومان
طبقه
4
✳️ به نام خدا ✳️

اگر قصد خرید خانه دارید و اولویتتان امنیت و سند رسمی است،

املاک پرهام انتخاب درستی برای شماست.

ما فقط با سند تک برگ آماده و معتبر کار می کنیم.

ملک بدون سند و پیش فروش در مجموعه ما انجام نمی شود.

✅ امکان معاوضه با ملک، خودرو یا طلا

✅ دریافت وام مسکن تا 880 میلیون تومان

✅ وام 120 میلیون تومانی به ازای هر فرزند

✅ انجام کامل امور بانکی، حقوقی و استعلامات شهرداری

واحدها با متریال باکیفیت، نورگیری مناسب، آسانسور مدرن و فضای دلباز ارائه می شوند.

هدف ما این است که با شرایطی مطمئن و شفاف،

شما را با حداقل سرمایه به خانه دلخواهتان برسانیم.

برای دریافت مشاوره فقط تماس