تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد فروشی 88 متری زنبق پامچال

واحد فروشی 88 متری زنبق پامچال

1 هفته پیش در بهارستان

متراژ
88
ساخت
1401
قیمت کل
‏3,695,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,988,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐⭐مشاورین املاک کلبه⭐⭐

فرصتی عالی برای خرید واحد نوساز و فول امکانات

✅ پارکینگ اختصاصی سندی / انباری بزرگ / آسانسور ایتالیایی
✅دارای دو خواب استاندارد با کمد دیواری های عمیق خواب دارای نورگیر
✅سالن پذیرایی دلباز با نور پردازی داخلی مدرن و نورگیر طبیعی پشت به نما
✅اشپزخانه ای فوول کابینت بندی سرتاسری های گلس . دارای شیر آلات درجه یک و ساختمانی با متریال عالی
✅کف سرامیک . درب ضد سرقت ایفون تصویری و .... قابلیت رهن تا 450میلیون
ساختمانی آرام محیط دلنشین و دسترسی اسان به مراکز خرید و نزدیک به خیابان اصلی . واحد های مشابه موجود داریم با متراژ های متنوع
برای فروش واحد های خود تماس بگیرید در کمترین زمان بفروش میرسانیم
همراه شما در خرید فروش رهن اجاره انواع ملک در منطقه . باما مطمئن و بدون دغدغه معامله کنید
⭐⭐ مشاورین املاک کلبه ⭐⭐