تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد فروشی منطقه توریستی سنگان 10 کیلومتری شهران

واحد فروشی منطقه توریستی سنگان 10 کیلومتری شهران

1 هفته پیش در کن

متراژ
135
ساخت
1401
قیمت کل
‏78,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏577,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
«به نام خدا»
منطقه بسیار خوش آب و هوا ️
بهترین انتخاب شما برای سکونت و سرمایه گذاری
طبقه همکف 135 متر دوخواب مستر
تمامی انشعابات شامل برق ، آب ، گاز
بهترین امکانات : آسانسور،پارکینگ،حیاط
75 متر حیاط فقط به همین واحد تعلق دارد
20 دقیقه فاصله تا شهران
بهترین ویو و چشم انداز
متریال و کیفیت ساخت عالی
سال ساخت 1401
سند دار
ادرس دقیق : جاده کوهسار بعد از سولوقان روستای سنگان وسط