ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد فول 75متر ارم غربی
واحد فول 75متر ارم غربی
2 هفته پیش در شهرک ارم غربی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
28,666,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
⭐️ امضای شما بر لوکس ترین فصل زندگی ⭐️
یک فرصت تکرار نشدنی برای خانه دار شدن در شهر جدید هشتگرد〽️
✨️ مشخصات اجمالی :
✅️واحد فول
✅️پکیج + کولر آبی
✅️کمد دیواری و کابینت و هود
✅️دارای آسانسو و انباری
✅️نقاشی شده تمیز
〽️ قیمت این واحد به شکل قابل توجهی پایین تر از ارزش واقعی آن تعیین شده و برای فروش فوری ارائه می شود 〽️
ما در املاک ⭐️ میران ⭐️ این فایل های ویژه را مستقیماً از مالکین به دست آورده ایم ♥️
دپارتمان ✨️ میران ✨️ فراتر از یک آدرس!
گواهی بر سبک زندگی
فرصت های استثنایی سرمایه گذاری در املاک لوکس ✨️
مشاوره تخصصی امور ملکی و حقوقی : آقای نوری
☎️ برای اطلاع از فایل های بیشتر و هماهنگی بازدید
همین الان تماس بگیرید!
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت