تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد فول لاکچری در فاز8

واحد فول لاکچری در فاز8

1 هفته پیش در فاز 8

متراژ
105
ساخت
1401
قیمت کل
‏6,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,714,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
به نام خدا

پردیس بهشت گمشده شرق تهران بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و سکونت.
ـ
فاز 8 با متراژ های مختلف دارای پارکینگ مسقف ، انباری ، آسانسور متناسب با سلیقه شما می باشد.
ـ
◾پردیس فاز 8
◾محله 2
◾پروژه جهاد نصر زنجان
◾بلوک:؟
◾105 متر
◾2 خواب
◾طبقه 3
◾دسترسی به مراکز رفاهی ، تجاری
◾قابلیت رهن تا 700 میلیون که از مبلغ کل کسر شده

ـ
فایل های مشابه متناسب با بودجه شما.
فایلینگ تخصصی فاز 8.
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
مشاور شما در منطقه احسان هستم.

✨سرمایه از شما ، پیشرفت از ما✨