تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد فول کلید نخورده فاز تراس دار 8پردیس

واحد فول کلید نخورده فاز تراس دار 8پردیس

14 ساعت پیش در فاز 8

متراژ
98
ساخت
1403
قیمت کل
‏7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,428,000 تومان
طبقه
1
دپارتمان املاک فراز
_
پردیس به فاصله 15کیلومتری از پایتخت.
فاز8 با تنوع نقشه و متراژ همراه پارکینگ مسقف سندی مناسب سرمایه گزاری و سکونت
____
◼️98 متر
-----------------------------------
شناسه صنفی: 1402778940
_
واحد قابلیت رهن تا 800ملیون رو دارد که کسر گردیده است
_
لوکیشن دقیق  دفتر در آگهی
__
متناسب با بودجه شما در تمام فاز های مسکن مهر پیشنهادی داریم
____
مشاور شما معظمی