تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد لوکس / 214 متر / سپهر صادرات

واحد لوکس / 214 متر / سپهر صادرات

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
214
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏26,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❌بینظیرترین لوکیشن منطقه

〽️متراژ: 214 متر
〽️اتاق: 3 خوابه مستر دار
〽️طبقه: 1
〽️موقعیت: جنوبی
〽️تعداد واحد: دو واحدی
〽️سال ساخت: 1402

⚜️ واحد فوق مناسب خاص پسندان

قیمت : 26/750 میلیارد

✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

☑️دپارتمان ملک 66

کارشناس : مهندس پاکدل
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دپارتمان املاک حسین پور ۶۶