ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
واحد متراژ 90 متر شهرک شاهد فول تجهیز
واحد متراژ 90 متر شهرک شاهد فول تجهیز
2 هفته پیش در شهرک شاهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
42,222,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
به نام حق
واحد 90 متری شخصی ساز
امکانات واحد:
✔️پارکینگ مشاع 100
✔️انباری
✔️آسانسور
✔️پنجره دو جداره
✔️سیستم سرمایشی کولر آبی
✔️سیستم گرمایشی پکیج و رادیاتور
مبلغ وام و رهن کسر شده است
✳️بازدید موجود✳️
جهت مشاوره و اطلاعات برای فایلهای مشابه تماس بگیرید
مشاور شما حجتی
✨آژانس املاک سناتور پیشرو در منطقه
✨عضو رسمی اتحادیه و ثبت قرارداد رسمی با کد رهگیری با کد عضویت 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت