تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد نقلی 97 متری پلاک اول واقعی خط دریا

واحد نقلی 97 متری پلاک اول واقعی خط دریا

2 هفته پیش در سرخرود

متراژ
97
ساخت
1394
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏139,175,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
8
واحد نقلی و کمیاب پلاک اول دریا
بلوار خوش نشین خط دریا
کل پروژه 1100 متر زمین
8 طبقه 4 واحدی
واحد طبقه 5
97 متری
دو خواب
نصبی جات نصب
مدارک کامل

تنها واحد نقلی پلاک اول واقعی
باقیمت13/500/000/000 میلیارد قابل انجام هست