تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد نوساز 117 متری 2 خواب مستر

واحد نوساز 117 متری 2 خواب مستر

1 روز پیش در ایزدشهر

متراژ
117
ساخت
1405
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏128,205,000 تومان
طبقه
5
موقعیت و دسترسی:
• واقع در شهر ساحلی ایزدشهر، مازندران
امکانات و ویژگی ها:
• رُوف گاردن با فضای سبز اختصاصی و دلنشین
• دو آسانسور 8 نفره پرسرعت
• بالکن های بزرگ با نورگیری عالی و باغچه اختصاصی (باغ عمودی) برای هر واحد
• نورپردازی لاین نوری و نور مخفی به صورت کامل نصب شده

• کلیدها لمسی و چراغ هاهوشمند با قابلیت کنترل از طریق موبایل

• ویو بی نظیر دریا در قسمت شمالی و جنگل در قسمت جنوبی ساختمان
• دسترسی آسان به مراکز خرید، بازار، مدارس، هایپرمارکت و فروشگاه های پوشاک