تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد نوساز 183متری شکاری سمیه سرمایه گذاری

واحد نوساز 183متری شکاری سمیه سرمایه گذاری

2 هفته پیش در گلسار

متراژ
183
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏131,147,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
ارادت بسیار مناسب سرمایه گذاری زیر قیمت شکاری
183 متر تکواحدی بی نظیر
سه خواب +مستر+تراس و کمد دیواری بزرگ جادار
هوشمند
مطبخ +تراس زیبا قابل چیدمان
بسیار خوش نقشه غرق نور
با کابینت های بسیار زیبا جادار
سرمایش اسپلیت
گرمایش پکیج شوفاژ
سیستم هوشمند و نورپردازی و کناف لاین نوری
درب ضد سرقت و امنیت بالا
از بهترین خیایان های بلوار موقعیت و دسترسی عالی
جهت بازدید تماس فرمایید با این قیمت فقط تا دو روز آینده
شیرزاد
⭐املاک نصیریان ⭐