تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد نوساز شهرک شهرداری

واحد نوساز شهرک شهرداری

1 روز پیش در کرمانشاه

متراژ
95
ساخت
1405
قیمت کل
‏4,530,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,684,000 تومان
طبقه
4
✨ فروش آپارتمان نوساز بسیار خوش ساخت در شهرک شهرداری کرمانشاه ✨
واحدهای موجود برای فروش:

✅ واحد 110 متری — دو بر نورگیر ☀️

✅ واحد 95 متری — دارای 13 متر بر نوری ️

️ موقعیت ملک:

شهرک شهرداری کرمانشاه

مشخصات کلی:

آپارتمان نوساز و بسیار خوش ساخت

تحویل تا یک ماه آینده

خشک و کلید نخورده

واقع در طبقه 4 از 6

مشخصات ساختمان:

هر طبقه شامل 3 واحد

دارای آسانسور

دارای پارکینگ اختصاصی بدون مزاحم

️ تعداد خواب:

2 خوابه

مشاور شما: شاهمرادی
کد : 2030