تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد همکف 2 خواب -سند تک برگ و پایانکار

واحد همکف 2 خواب -سند تک برگ و پایانکار

1 هفته پیش در بوشهر

متراژ
85
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,470,000 تومان
تعداد کل طبقات
2
⚜️⚜️⚜️ ملاک علی پور ⚜️⚜️⚜️
متنوع ترین فایلها را با ما بازدید نمایید ...
----
فایل اختصاصی فروش واحد طبقه همکف
حدود 85 متری
2 خواب
حدود 10 سال ساخت
راه مجزا
دارای سند تک برگ
ورودی کاملا مجزا
کل ساختمان 2 واحدی میباشد
لوکیشن فوق العاده
پلاک پنجم بلوار اصلی سبزاباد
کوچه 8 متری خلوت و آرام
هر 2 اتاق خواب پایین
پارکینگ ماشین
قیمت 3.100 ت
در حال حاضر 200 با ماهیانه 5 تومان مستاجر دارد
---
فایلهای مشابه
2-واحد همکف 140 متری 2 خواب
کل ساختمان 2واحدی میباشد
ورودی کاملا مجزا
حیاط ماشین رو
حیاط بزرگ و دلباز
حدود 10 سال ساخت
گذر 10 متری
کابینت فلزی
قیمت 3.500 ت
واقع در سرتل کوچه مهر 69
---
3- ویلایی 110 متری 2 خواب
هر 2 خواب پایین
حیاط ماشین رو
واقع در سرتل ادیب 13
قیمت 4.100 ت
--
4-ویلایی 95 متری 2 خواب
نوساز و فول امکانات
کابینت هایگلس
کمد دیواری هر 2 خواب
کناف و نورپردازی
گازکشی
کوچه 10 متری
قیمت 5.600 ت
قابلیت رهن حدود 700 ت
--
ویلایی 133 متری مهر 17
نوساز و فول امکانات
هر 3 خواب پایین
تاپ لوکیشن
زیر قیمت منطقه
7.800 ت
قابل رهن 800 ت