تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبواحد پزشکی /محدوده افرینش نبوت

واحد پزشکی /محدوده افرینش نبوت

2 هفته پیش در دزفول

متراژ
84
ساخت
1399
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,214,000 تومان
طبقه
4
♥️محترم ملک فروش و اجاره خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسید♥️
با زدن گزینه همه اگهی های املاک در پایین صفحه اگهی های دیگر ما را ببینید

⬅️واحد 84متری
⬅️مکان عالی
⬅️مخصوص پزشک
⬅️کلید اول
⬅️دو اتاق

((فایل مشابه موجود است فقط تماس بگیرید))

برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید

مشاور ملک براتی