تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد کلید نخورده 215 متر براعتی قیمت مناسب

واحد کلید نخورده 215 متر براعتی قیمت مناسب

2 هفته پیش در ارومیه

متراژ
215
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,930,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
طبقه ی اول
فروش با شرایط ویژه ( 10٪ از کل مبلغ برای سند نگه داشته میشود)
پارکینگ بدون مزاحم
قطعه جنوبی غرق در نور
فتحی - املاک خلف خانی