تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد کلید نخورده سه خواب فاز سه

واحد کلید نخورده سه خواب فاز سه

2 هفته پیش در اراک

متراژ
115
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏12,650,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000,000 تومان
طبقه
5
سند
قول نامه ای
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
⚜️⚜️⚜️دپارتمان املاک آنوش ⚜️⚜️⚜️

✅️ملک 115متری
✅️طبقه پنج از شش
✅️زمین شهری
✅️پارکینگ دوتا ماشین
✅️پذیرایی غرق نور
✅️ سه کله بر
✅سند در دست اقدام است
✅واحدی لوکس و خثش نقشه

جهت هماهنگی و بازدید همه روزه با مشاورین ما در تماس باشین.

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
جهت اطلاع از کلیه فایلهای مشابه متناسب باخواسته شما با ما در تماس باشین .

⚜️⚜️⚜️دپارتمان املاک آنوش ⚜️⚜️⚜️