تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد120متری نوساز کلیدنخورده/خوش نقشه/تاپ لوکیشن

واحد120متری نوساز کلیدنخورده/خوش نقشه/تاپ لوکیشن

2 روز پیش در شهریار

متراژ
120
ساخت
1405
قیمت کل
‏12,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
8
⚜️ دپارتمان املاک اسکان ⚜️

یک گزینه شیک و کم نظیر برای خریداران سخت پسند
متراژ : 120 متر کاملاً خوش نقشه و استاندارد

✅طبقه دوم
✅ساختمان دو واحدی خلوت و آرام
✅دو خواب بزرگ و دلباز
✅دو کله نورگیر
✅پذیرایی با نورگیری فوق العاده و قابل چیدمان
✅فول امکانات
✅آسانسور فعال
✅پارکینگ سندی اختصاصی
✅تراس کاربردی
✅انباری مصرفی
✅مشاعات تمیز و شیک ، نمای زیبا و مدرن
✅ملک نوساز و کلید نخورده با بهترین متریال
✅سازنده مطرح و معتبر

قیمت اعلامی: متری 105

دارای جای تخفیف مناسب پای معامله

ترکیب متراژ عالی ، دسترسی عالی به تمامی خدمات ، نور فوق العاده و ساختمان خلوت ، این واحد را به یک گزینه ارزنده و قابل توجه تبدیل کرده است.

برای هماهنکی بازدید حضوری و دریافت فایل های مشابه تماس بگیرید.

مشاور : سَرومِیلی