تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد143متری/مطبخ/صفر/فول امکانات/معلم

واحد143متری/مطبخ/صفر/فول امکانات/معلم

1 هفته پیش در معلم

متراژ
143
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,888,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
باسلام درود خدمت مشتریان گرامی
تیم مشاوراملاک صادقی با بیش از 15 سال تجربه درخشان در امر خرید فروش و .... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد.
⬅️مشاور شما
محمد علیمحمدی➡️

مشخصات این ملک ارزنده
4طبقه 8 واحد
مورد فروش طبقه 3 و 4
سند تک برگی
صفر کلید نخورده
143متری
3خوابه
هر 3 خواب کمد دیواری
و.....

برای کسب اطلاعات بیشتر از این ملک ارزنده تماس بگیرید.

برای خرید فروش رهن اجاره به صورت سریع و حرفه ایی با ما در ارتباط باشید

اگر این ملک مورد پسند قرار نگرفت ملک های دیگه برای بازدید موجود میباشد

منتظر تماس های شما هستیم.