تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد145م/برج مروارید2(مانا/مرواریدشهر/دریاچه چیتگر

واحد145م/برج مروارید2(مانا/مرواریدشهر/دریاچه چیتگر

2 هفته پیش در مروارید شهر

متراژ
145
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏134,482,000 تومان
طبقه
12
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
⭐️⭐️⭐️برج شیک و لوکس مروارید2(مانا) از سازنده به نام و معروف اریکه پارسیان⭐️⭐️⭐️

⭐️⭐️⭐️⭐️واحد 145 متری با ویو و چشم انداز ابدی کوهستان ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️بدون مشرف و مزاحم و بدون دیوار مشترک⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅️3 خواب
✅️یک خواب مستر
✅️3 سرویس ایرانی و فرنگی
✅️فضای پارک مهمان

❗️❗️جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید

‼️متراژ های 132 و 145 و 155 برای معرفی موجود میباشد ‼️
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

⚡️❗️❗️⚡️مشاور فعال منطقه مروارید شهر چیتگر
جهت مشاوره فروش ملک خود در سریع ترین زمان
جهت انجام امور رهن و اجاره ملک خود در کوتاهترین زمان با ما در تماس باشید⚡️❗️❗️⚡️

⚡️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️