تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد163متری فاضل 1

واحد163متری فاضل 1

2 هفته پیش در ارومیه

متراژ
163
ساخت
1396
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,619,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحد1..از7
163متر
سه خواب
فول نصبیات
واحد بالای مغازه میباشد
سندآماده
قیمت اعلامی 12میلیارد