تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد2014متری4خوابه/روبه دریا کلید نخورده

واحد2014متری4خوابه/روبه دریا کلید نخورده

1 هفته پیش در معلم

متراژ
214
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
‏21,190,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,018,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دیاموند ملک

فروش واحد آپارتمان 214 متری
4 خوابه
فول امکانات
واقع در طبقه 6 رو به دریا
کلید نخورده
سال ساخت 400
سند تک برگ
پارکینگ بدون مزاحم

برای دریافت اطلاعات و بازدید تماس گرفته شود