تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد62متری سندتک برگ هشتگردقدیم

واحد62متری سندتک برگ هشتگردقدیم

1 هفته پیش در هشتگرد قدیم

متراژ
62
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,064,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام ودرودفراوان
بهترین لوکیشن
62متری
املاک صداقت