تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد66متری همت/دلیران/انارستان

واحد66متری همت/دلیران/انارستان

1 روز پیش در شهرک فاطمیه

متراژ
66
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,242,000 تومان
طبقه
4
با سلام

✅واحد 66متری

✅پنجره دو جداره

✅کوچه 20متری

✅دسترسی عالی به امکانات شهری

✅کف سرامیک

✅موقعیت عالی برای سرمایه گذاری

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا به املاک بهشت مراجعه کنید

مشاور و امین شما: علیرضا سریشی